LEISK SAU – transformacinė kelionė archajiškų, gydančių instrumentų garsų bangose.

25.00

Kategorija:

Aprašymas

LEISK SAU – transformacinė kelionė archajiškų, gydančių instrumentų garsų bangose.

LEISK SAU, gal tai svarbiausias susitikimas tavo gyvenime, nes, pagaliau, LEISI SAU – pamatyti ir patirti save be kaukių, be vaidmenų, kuriuos per amžius sau priskyrei ir nešiojiesi, kaip sunkiausią naštą, stabdančią šio gyvenimo pilnatvei prasiveržti? Ar LEISI SAU, būti ne kažkieno kopija, įsivaizduojamasis idealas, o tikras, nesumeluotas, gyvas pradas?

Užslėptos baimės, nuoskaudos, pyktis, neapykanta, viskas kas tavo viduje giliai slepiasi ČIA bus pamatyta, su meile, su pagarba ir su dėkingumu -paleista, jeigu tik… LEISI SAU.

Kviečiu tave pajausti save GYVĄ su visais savo jausmais, būsenomis, su viskuo kas tavyje, atveriant savo širdį, pripildant ją meilės ir šviesos.

KODĖL?

Skubėdami gyventi, mes dažnai pasiklystame savo prioritetuose, rolėse, jausmuose. Kaip užburtame rate bėgame, ignoruojame save ir siunčiamus ženklus, nuovargis slegia kūną, o veikiami streso tarsi pametame gyvenimo kryptį, prasmę, džiaugsmą, save… Tokioje būsenoje užduoti sau klausimus ir išgirsti, išjausti atsakymus yra labai sunku, arba tiesiog neįmanoma… Kad ir kaip mes greitai be bėgtume, nuo savo esminių būties klausimų pasprukti nepavyks. Ilgus gyvenimo metus esminiai klausimai lieka neatsakytais ir laukia savo eilės, tinkamo laiko ir mūsų nuoširdaus dėmesio. Kol laukia – slegia, virpina ir siunčia budinančius signalus mūsų jausmams ir protui, mes ir toliau bėgame, kaip akli kačiukai, tikėdamiesi jog kažkas, kažkada mumis pasirūpins ir padarys laimingais…

Deja, niekas niekuomet nepadarys tavęs laimingu. Tuo pasirūpinti privalai tik tu pats. Tik tu pats gali sau užduoti klausimus ir išjausti atsakymus į juos.
Tik tu pats gali pradėti ieškoti ir rasti savyje, savo vidinėje tyloje tiesą ir tikrąjį kelią į pilnatvę.

TIKSLAS – pažadinti tavyje norą sau padėti. Pakviesti Tave į intymų susitikimą su savimi, skiriant laiką tik sau. Susitikimas padės tau išgyventi jausmus kurie slegia ar nuo kurių nori pabėgti, išgryninti save, palydėti savo baimes, išjausti svarbiausius sau atsakymus.

TAVĘS LAUKIA:
*Gydomieji gyvojo būgno prisilietimai
*Apvalantys ritualai
*Archajiškų garsų įsiliejimas
*Kalbėjimai per Irmidą
*Žinutės, padedančios susivokti gyvenimo kelyje.

IRMIDA PETRULĖ – moteris STICHIJA, savyje apjungianti džiaugsmingą moteriškumą, tarnystę pašaukimui, atsidavimą šeimai, o tuo pačiu – transformacinių, gydančių kelionių, svajonių gyvenimo susitikimų, „Nubusk“ ritualų vedlė, sielų budintoja, moteriškumą atkuriančių suknelių – „IRMIDA“ kūrėja, gyvų paveiklų tapytoja, pasiuntinė – per save kalbėtoja.
www.nubusk.lt
www.irmida.com

Kiek kartų galiu galiu klausytis?
Tiek kiek tik norisi….

SVARBU: susitikimo su savimi metu atsigulkite taip kaip Jums patogu, ir ten kur Jums patogu. Apsirenkite patogiai, šiltai, turėkite sau vandens. Klausykite per ausines. Ir labai svarbu visą tą laiką pasistengti nekryžiuoti nei rankų nei kojų.